Kedim 3 Gündür Kakasını Yapmıyor

Ezelakbq

Kedim 3 gün önce maalesef balkondan düştü, veterinere götürdük her şeyine bakıldı tedavi edildi şuan bir çok konuda iyileşti fakat 3 gündür mama yemesine rağmen hala kakasını yapmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

4 CEVAP

Ezelakbq

Teşekkür ederim cevapadığınız için, dün 1 mayıs olduğu için götüremedik ama bu gün götürdük. Ağrı kesici vurdular ağrısı varsa o yüzden de yapamıyordur diye. Probiyotik ve suda eritilen bi tablet verdiler mamasının yanında kullanın diye.

bademthecatt

Geçmiş olsun

bademthecatt

Yine hekime götürün 3 gün geçmiş sonuçta yapmaya çalışıyor mu Peki? Kalçası kırık bir kedi tedavi edip arkadaşıma sahiplendirmiştim kalçası kırık olduğu için bağırsaklarla ilgili problemi vardı arada kabız oluyordu lavman vs.yapıldı ihmal etmeyin götürün söylediğim kedi aylarca yaş mama yedi sürekli kabız oluyorsa kuru beslenmemesi lazım demişti hekim daha yeni kuru mamaya geçti bilginiz olsun

bademthecatt

Birde balkon ve camlara dikkat edin file takın.