Proplandan Mattiseye Geçiş İyi Oldu Mu

Denizberkan01

Arkadaşlar kedim emziren bi anne proplan kittenle besleniyodu. Kullandıktan sonra pek olumlu şeyler yazamıcam mamayı severek yiyordu evet ama tüyleri eskisi gibi parlak değil çok matlaştı ve tüy döküyor aşırı :( doğum yapmasının da etkisi büyük ama aynı zamanda kedim kötü kokmaya başladı :( hem bütçem bu ara sıkıntılı olduğundan hem de tavsiyeler üzerine mattise kitten kullanmaya başlıcaz iyi mi yaptık?

1 CEVAP

bademthecatt

Matissenin içeriği güzel memnun kalırsınız iki yavruda kullanmıştım gözlemlerim güzel yönde tüyler parlak ve yumuşaktı birinde dışkıyı yumuşattı sadece diğerinde dışkı normaldi kediden kediye değişiyor