Kendi Köpeğim Ve Diğer Köpekler

nejadekoldas

Not:Çok olağan sorudur. Cevaplamayanları anlarım ama deneyimleri olanlar cevap verirse çok şikara geçer.

Şimdi ben 6 aydır sokakta olan köpekleri besliyorum hepsiyle de aramızdaki iletişim çok çok iyi. Kendileri çok sosyal, sürü halindeler net 10 köpekten oluşuyorlar, diğer köpeklerle arası çok iyi. Ama diğer sahipli köpeklerle iyi dedim ya onlar hep yaşındalar.

Gelelim soruya benim bebiş 3 aylık, 4 gün sonra karma 2 açısını olup yavaş yavaş dışarıya çıkacak. Bu sokaktaki canlarım da beni gördüklerinde direk popolarını sallaya sallaya yanıma geliyorlar.

Soru 1: Kıskançlık savaşına girip köpeğimi ısırmak isterler mi?
Soru 2: Benim kızın yavru olduğunu anlayıp ona göre daha yumuşak davranırlar mı?

2 CEVAP

ugurhci34

aranızdaki iletişime güveniyorsanız sıkıntı olmaz benim evlada kaç kere saldırdılar sokak köpeği şuan 10 aylık ve büyüdü şimdi biz onlara racon kesiyoruz :D

nejadekoldas

Evet haddimden fazla güveniyorum, çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için