Yavru Kedi Tuvaleti

Yukicat

1.5 aylık yavru kedi sahiplendim dün eve getirdik 6 defa mama kustu ve tuvaletini perdenin arkasına yaptı. Su içtikten sonra kumuna götürdüm ama kabın içinden kaçıyor. Patileriyle eşlemede yaptım olmadı.kum kabına nasıl alıştıra bilirim

1 CEVAP

Okadar fazla kusmasi normal degil mama degisikliliginden de olabilir veterinere.goturmelisin ilk gece tuvalete yapmaya biliyo sen yine tuvalete gotur arada kendi ciksin icinden daha kolay olucaktir