Kedimi Arı Soktu Acil Yardım

Elif5353

Sabah işten geldiğimde kedim çok halsiz ve yüzü her tarafı şişmiş haldeydi arı sokmuş. Şu an titriyor kulakları kızarmış ayrıca ishal olmuş sanırım ve kusmuş biraz. Veterinere danıştım yoğurt verdim ama getir iğne yapalım dedi. Yasak da var nasıl yapacağım bilmiyorum Kocaeli darıca veya gebze de bildiğiniz eve giden veteriner varsa yardımcı olur musunuz

17 CEVAP

Anonymus552223

Sizin de gidesiniz yok bekleyin de ölsün hayvan. Yasak degil diyoruz iste, elinizde hasta kedi varken kim ne yapacak cagirin bir taksi gidin

Anonymus552223

Kesin göturun, normalde arı sokmasi bu kadsr etkilemez, hafif bir şislik oluyor ama sizinkinin alerjisi var demek ki ölebilir bile. Acil durum bu yasak degil

Anonymus552223

Yasak olsa o veteriner de calismiyo olurdu bugun. Kendinize birsey olsa beklermiydiniz

Elif5353

Zaten gideceğim veteriner 12 de açılıyormuş ne yapayım yani şimdi çıkıp gitsem de bi faydası yok

Elif5353

Götürdüm kızımı veterinere annemizin üstüne cisimizi yaptık :)) 3 iğne yedik geldikk...

Anonymus552223

Gerekirse polisi cagirin o gotursun sizi

justtfelix

Bu acil bir durum olduğu için yasağı delebilirsiniz. Yolda birileriyle karşılaşırsanız da durumu açıklarsınız

justtfelix

2'ye kadar insanların alışveriş yapması için marketler falan açık. 2den önce çıkabilirsiniz bence

bademthecatt

Klinikler yasak sürecinde açık acil durumlarda gidebilirsiniz polis vs ile karşılaşırsanız durumu açıklarsınız bu gerçekten ciddi bir durum bazı insanların arıya alerjisi olduğu gibi hayvanlarından olabiliyo Benim kedimi de soktu ama sadece şişlik olmuştu mutlaka götürün geçmiş olsun

Elif5353

Teşekkür ederim herkese. Polisi aradım 153 ü ara dedi onu aradım biz bişey yapamayız dedi vefa grubuna yönlendirdi o da ilçe dışına çıkamam dedi.ne güzel yardımcı oluyolar valla. 12 yi beklemem lazım

bademthecatt

Geçmiş olsun :) iyi mi şuan ne dedi hekim?

Elif5353

Teşekkür ederizz şimdi daha iyi. Ateşi vardı. Ağrı kesiciyle birlikte 3 iğne daha yaptı. Başka bi iğne yapacaktı ama daha önceden hastalık geçirmiştik ondan vazgeçti iğnenin adını unuttum :)) aklımı alıyo benim kızım sağolsun :))

bademthecatt

Sevindim iyi olmasına :)

Elif5353

Ben de :) teşekkür ederim

Linsenpai

Geçmişler olsun