Tırnak Makası Önerisi

altininannesi

İlk defa bugün kızımın tırnaklarını kestim ama normal tırnak makasıyla kestiğim için biraz zor oldu.Kediler için tırnak makası marka önerisi yapabilir misiniz? Alıp kullanıp memnun kaldığınız markalar neler?

13 CEVAP

LadyAndCat

Bundera ve Trixie kullanıyorum :)
Çok dikkat edin lütfen tırnağın pembe kısmına girmeyin.

bademthecatt

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pawie-kucuk-irk-kopek-ve-kedi-tirnak-makasi-14cm.html

Ben bunu kullanıyorum uygun fiyatlı keskin güzel ve rahat kesiyorum alışınca hızlıca kesiveriyorsunuz :D uyurken ve sakin olduğu zamanlarda kesin ödül maması da verebilirsiniz :)

bademthecatt

Evet marka aynı ürünler farklı :) ben benimkinden memnunum keskin güzel kesiyor zorlamıyor tutma yeri gayet rahat

poughkeepsie

ben ********da en ucuzundan almıştım 10tlye markası falan yok ama gayet keskin

Anonymus915830

Tırnak makasında keskinlik çok önemli, keskin olmazsa tırnağı kırıyor can yakıyor. Trixie kullanıyoruz biz, ama daha ucuz fiyat performans ürünleri var

ZehraBulutt

Bende de bademinkinden var, iyi kesiyor ama çok kalın tırnaklarda biraz zorlanabiliyor. Bir de tutma yeri biraz dar bence, içteki lastik kısımları çıkardım daha rahat oldu.

ZehraBulutt

Aa bir dk ben dikkatli bakmamasım ayni degilmiş, benimkinin iki deligi de yuvarlak tutma yerlerinin ama marka aynı.

Fatmaduven

bademthecatt ‘ ın aynı ürünü kullanıyorum çok memnunum.????

altininannesi

Yok o kısma hiç getirmeden kestim.Zaten iki tane falan kesebildim Altın hanım sürekli beni çizip ısırdığı için jfhfhdjdjdjf

altininannesi

Uykusu o kadar hafif ki...Hemen uyanıp kızıp ısırıyor veya patiliyor jfhfhdjdjdjf Agresif benimki onun istediği gibi olcak her şey :D Ödül maması şu an veremiyorum ama versem eminim o mamayı alıp kaçar ve kestirmez :D

PELINOZMEN

ben hiç denemedim uyurken mi keseyim

altininannesi

@PELINOZMEN Ben uyurken zar iki tane kesebildim

altininannesi

Zar zor *