Irkı/Cinsi Nedir?

Benekkopuk

Merhabalar geçen yazdan beri sokaktan sahiplendiğim kedimin türü nedir sizce? Herkes farklı bir şey diyor. Sarman/norveç kedisi/tekir/Sibirya kedisi diyenler oldu?

13 CEVAP

sarman ve maine coon kırması olabilir

Cisiiil

Daha cok sarmana benziyor:)

Kedimiriltisi

Operim o salak surati :)

Sinemtarcin

Sarman :) benim oğluma benziyor

Linsenpai

Oyyy çok güzel bi bebek

LadyAndCat

Ne fark eder ??
CİNS’miş bilmem neymiş :D
Kediniz uzun tüylü ve Sarı Tekir diğer bir deyişle SARMAN.
Uzun Tüylü Sarman Evcil Kedi :)

Benekkopuk

Hepinize çok teşekkür ederim. Bu arada cinsinin ne olduğu tabi farketmez ???? ama herkes farkli bir şey dediği için sizlerin fikrini merak ettim. Hepinize teşekkür ederiz ❤️

Yagizsolakk

Maine coon diyenler var ama o ırktAn Tc. De çok az var düşün ihtimal cinsi hakkında fikrim yok

Carathras

Maine coon olabilmesi için aslan yarısı kadar birşey olması lazım :)

suleren

Bu minnoş uzun tüylü sarman. Bildiğim kadarıyla Norveç ve sibirya kedileri nadir bulunan türler, imkansız gibi bir şey.
Çok tatlı, mutlu ve sağlıklı bi ömrü olsun:)

Shaco

uzun tüylü geni olan bir kedi ile sarman çiftleşmesi uzun tüylü sarman yani sarman kedileri çok severim birde düz siyahları :)

Benekkopuk

Ay bu arada o soru işaretleri emojiydi aslında :) kabul etmeyince öyle çıkmış. Yanlış anlaşılma olmasın :)

Fatmakrkmz

Çok nadir bulunan kedicik. Ayy çok tatlı maşallah