Yobaz Hayvan Düşmanı Komşular

GamzeUmucu

Arkadaşlar merhaba şu an yaşadığım yere 1 ay önce taşındım ve yobaz hayvanlardan nefret eden bir semte düşmüşüz.. Bugün evimin arka tarafında 2 ay önce park olarak kullanılan fakat şu anda yıkılmış boş bir arazi herkesin köpeğinin tuvaletini yapacağı yer olarak kullanilmaya başlanmış olan yere tuvalet icin gittik. Gittiğimde bütün herkes camlarına balkonlarına çıkmış bana laf vurmaya başladılar işte burası tuvaletmi düşüncesizler falab bende dayanamadım kızdım belediyeyi arayın bu hayvanlar için yer yapsınlar falan dedim neyse bayağı tartıştık şimdi sorum belediye bize bu konuda yardımcı olurlar mı?

25 CEVAP

GamzeUmucu

Pinarcaya benim haksız olduğumu neye göre düşündünüz? Ben zaten topluyorum halâ haksız olduğumu düşünmeniz ilginç..
Benim yobaz deme sebebim evet açık bir şekilde hayvanları sevmediklerini dile getiriyorlar hayvanlara koyulan mama su kaplarını ertesi gün yerinde göremiyorsunuz cünkü çöpe atıyorlar mahalledeki bütün kediler için sadece 2 tane kutu vardı geçen gün ikisinide çöpe attılar bunlar hayvana düşman olmuyorlar mı?
Ve bu civarda oturan çoğu kişi birbirleriyle akraba benden önce çıkan kadında uzun zamandır burda oturuyor..

pinarcaya

Mama kaplarini attiklarini simdi yaziyorsunuz ama. Ben ilk mesajiniza cevap olarak yazdim onu. Son mesajiniza cevap olarak degil. Neyden sikayetci oldugunuza karar verin. Mama kaplarini atmalarina mi? Yoksa terkedilen bir yere insanlarin kopeklerinin kaka yapmalarina soylenmelerine mi?

GamzeUmucu

epiglottis ???????? olabilir

Cansumuezza

Valla tabiri caizse cazgirlik yapin ağızlarının payını verin başka türlü kibarlık yaptıkça arsizlasiyor boyleleri

GamzeUmucu

Cabsumuezza çok haklısın ama nasıl bir yere düştük anlam veremiyorum açık açık hayvanları sevmediğini söylüyorlar bende tepki verdim bağırdım ben bağırdıkça onlar daha çok bağırdı birde alkışlarla tezahürat yapıyorlar..

GamzeUmucu

Bencede onlara inat bildiğimiz doğruda gitmek en iyisi.. Burasıda öyle nr yazık ki bugünde başıma garip bir olay yine geldi 6 7 tane çocuk köpeğimin üstüne saldırdı resmen yitiyorum yine gitmiyorlar şimdi bu hayvan ne yapacağı belli olmaz o an ısırsa Allah korusun sorumlusu ben olacağım..

GamzeUmucu

Pinarcaya ben neyden şikayetçi olduğuma eminim.. İstersen ilk yazdığımı tekrar oku hayvanları sevmiyorlar diye ordada belirtmişim hayvanları sevmeyen insanlardan ne bekliyorsun? Mama kaplarını attıklarını bugün değilde soruyu sorduğumda belirtseydim haklı mı olacaktım gözünüzde?

pinarcaya

Ilk mesajinizi birkac kere okudum sacmalamamis olmak icin. Ben sizin orada yazdiklarinizdan icinizi mi okuyayim da mama kaplarini attiklari icin hayvan sevmedikleri anlamini cikarayim. Terkedilen bir yere herkes kopeginin kakasini yaptiriyor. Hayvan sevmiyorlar. Bu sekilde yazan cumlelerden mama kaplarini attiklari icin hayvan sevmediklerini anlayamadim kusura bakmayin. Anlayamadigim bir sey daha var. Kopeginizin kakasini arkasindan topluyorsaniz niye oyle pis bir alana kopeginizi goturdunuz ki?

GamzeUmucu

Pinarcaya götürebileceğim başka bir yer olmadığı için. Caddeye veya sokak arasına yapmasından iyidir diye düşündüm. Köpeğimin gezmesi için parka bilr arabayla gitmek zorundayız yakınımda park vs.. yok

GamzeUmucu

Oturduğum semt uzunca bir caddesi var ve bu virüse rağmen kalabalık caddeyede kakasını alanızda istemiyorlar çişi kokuyormuş