Bağıran Kedi

yasminackz

Merhaba arkadaşlar yakınlarda bir binada kedi besliyorlar göremiyorum ben fakat her akşam cama çıkıp ağlıyor ne yapabilirim neden ağlıyor olabilir

4 CEVAP

Kısır değilse ondan olma ihtimali var ama eger cama cikiyorsa atlar veya duser kizginliktaysa. Daha kotu ihtimaller de var ama dusunmek istemiyorum.

suleren

Yine az çok tanıdığınız biri olsa iletişime geçin diyecektim, yapabilirseniz yapın ama. Umarım siz söylemeden sahipleri bir an önce ilgilenir.

yasminackz

Ben göremiyorum sadece sesini duyuyorum umarım bir sorun olmaz ama sesini duyuyorum üzülüyorum

yasminackz

Tanımasamda kimin kedisi olduğunu bulabilsem yine yardımcı olacağım arka taraftaki binalardan geliyor o yüzden keşfedemedim