Kedim Ve Yavru Kedi :/

Aysenmstura

Arkadaşlar yavru kedi artık gezmek istiyo arada salıyorum ama hep panik halinde peşinde geziyorum benim oğlan sürekli gözleriyle yavruyu takipte.. Az önce olanı yüklüyorum her yakaladığında böyle yapıyo. (birden olduğu için kafasına vurmuşum hafif heyecanla bıraksın diye) bu hareket oyun için mi yoksa zarar vermek için mi ben anlamıyorum bakar mısınız?

https://streamable.com/7exwmq

1 CEVAP

Anonymus552223

Yavru da yurek yemis masallah, dogrudan ustune gidiyo.. yani buyuk olan istemez tabi o kadar yaklassin. Belli bir mesafe korumak istiyo, cok aşıri bir tepki degil bence