Bebek Kedilerr

Kuzucansu44

Yaaaa şuan gerçekten inanamıyorum. Bahçemde 4 tane doğum yapmış kedi vardı. Şimdi yavru kediler bağırmaya başlayınca baktım tüm bebekler bahçede annelerin hiçbiri yok. 13 tane bebek var. Ya ben ne yapacağım bunlarlaaaa. Evde de var zaten bir anne ve yavruları. Anne kedilerinn hiçbiri gelmiyor. Yaa yavruları ellemedim bilee, bunlar neden terk ediyor yavrularını. Offffff gelirler mi acaba ❓

8 CEVAP

Anonymus552223

Kime verdiniz ki bebekleri? Bahcede birseyden korktuklarini dusunmeye basladim ben artik

ZehraBulutt

Bu anne kedilere noluyor böyle ya. İnşallah gelirler yoksa durumunuz tam çıldırmalık, Allah yardımcınız olsun. Kaç saattir yok anneler? Dün giden geri gelmedi di mi?

Kuzucansu44

Dün giden de yok bugünkülerde. Şuan karşımda 13 tane bebek vik vik bağırıyor. Tek tek süt tozu veriyorum ama ne kadar yeter bilmiyorum. Anne kediler hala yokkk, gelcek gibi de görünmüyorlar.

ZehraBulutt

Allah kolaylık versin, gelirler inşallah.

Catlovely

Mutlaka sıcak tutun yavruları mutlaka. Bir buçuk saat arayla da beslemeniz gerekiyor

Catlovely

Eğer 3 saati geçtiği halde anne kediler gelmezse terketmiş anlamına geliyor demişti bir veteriner hekim. Zamanında bende baktım ama yaşamadı kuzularım büyük acı hissediyor insan. Allah yardımcınız olsun 13 bebek bide :/

Kuzucansu44

Bebekleri verdim şuan. Anneler hala gelmedi zaten. Cevaplarınız için teşekkür ederim

Kuzucansu44

Bebeklere ilan açtım süt anne için geri dönen kişilere verdim. Bahçede korkucakları birşey yokki