File Tercihi Ve Önerisi

catguardian

arkadaşlar merhaba. kedim için balkonlara ve camlara file taktırmak, almak istiyorum. mümkün mü internetten alıp kendimiz takmamız ve önerdiğiniz, tercih ettiğiniz uygun fiyatlı file var mı? ve file seçimi vs neye göre olmalı?

2 CEVAP

yck

Bende pencerelwrime takacağım. pawisenin bu iş için üretilmiş fileleri varda ondan düşünüyorum. ayrıeten Hırdavat usulü diğer filelerden bu ürünün farkı nedir bilen varmı acaba. birde Cam balkonun arada açtığIm kanatlarına fileyi nasıl takabilirim. bilgisi olan

bademthecatt

Soru filtresine yazıp okuyabilirsiniz bir kaç gündür sürekli soranlar oluyor