Köpeğim Çiş Pedini Yiyor

Kraburak

MERHABALAR YAVRU KÖPEĞİM İLK ZAMANLAR YEMESEDE İLERLEYEN ZAMANLARDA ÇİŞ PEDİNİ YEMEYE BAŞLADI NE KADAR UYARSAM ETSEM DE VAZGEÇMEDİ BENDE BAĞIRSAKLARINDA MİDESİNDE SORUN OLACAK DİYE STRES YAPTIM ÇİŞ PEDİNİN ÜSTÜNE SİNEKLİK KOYDUM Bİ MÜDDET YİYEMEDİ BIRAKTI ŞİMDİ SİNEKLİĞİDE KOPARMIŞ KAZIYA KAZIYA NE YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN ?

4 CEVAP

Esma12345678

merhaba köpeğinizin çiş petidini kaldırın yerine kedi kumu koyun sizin için daha iyi olacaktır yada bahçeden bir miktar toprak ta kulanabilirsiniz

golgekaya

bizim ki de yiyor ben de dusunuyorum ki en azindan etrafa degil de sadece kendi pedine zarar veriyor :/ cis pedi tutuculari var plastik parcasi ve gereksiz pahali fakat bizimki pedini yiyip sonra gidip saga sola iseyip gezindigi icin biz ped tutucu aldik ve ise yariyor

NoraK

Ped yerine gazete koymayı deneyin ben köpeğime o şekilde öğrettim çişinide.pedi altına koyabilirsiniz yada gazeteye büyüm bi tepsinin içine serebilirsiniz

Whitedog

merhaba, çişini yaptıktan sonra o kokuyu yok etmek ister köpek, çünkü sürü merkezine zorunda kalmadıkça tuvalet yapmaz. pedin üzerine konulacak aparatlar var diye biliyorum, aşıları tamamlanana kadar onlardan kullanabilirsiniz. aşıları tamamlandıktan sonra zaten düzenli şekilde dışarı çıkarırsanız eve yapmayacaktır. pedin evde olması geçici bir süreç, birazcık daha sabredin.