Hangi Kedi Kumunu Kullanıyorsunuz ?

Ebraerdem

Herkese merhaba hangi kedi kumunu kullanıyorsunuz ve kokulu mu kokusuz mu ben sanicat mandalinali kedi kumunu kullanıyorum değiştirmeyi düşünebilirimde cevaplarınız için teşekkürler

3 CEVAP

bademthecatt

Vancat fresh kullanıyorum hiç koku yaymıyor güzel tavsiye ederim.
Kokusuz isterseniz de micho ince taneli kokusuz kumu tavsiye ederim

nsnci

Reflex kırmızı kutuyla(%75) proline (%25) karıştırıp kullanıyorum.
Günde 1 defa temizliyorum.
Koku felan olmuyor.

suledoruk

Proline bebek pudralı olanı kullanıyorum koku konusunda ve topaklanmada hiç sorun yaşamadım gayet iyi memnunum ama aşırı tozutuyor o bazen çok rahatsız ediyor :(