Kedimin Maması Bitti Çıldırıcam

Denizberkan01

Arkadaşlar tam 9 gün önce internetten 10 kglik mama siparişi verdim. Çıldırıcam çünkü dün kargo teslimata çıktı ama eve getirmediler. Dün kedime full yaş mama verdim hem kuru mamamız hem de yaş mamamız bitti. Bugünse yasak var kargolar dağıtılır mı? Telefonu açmaya bile tenezzül etmiyolar. En kötüsü marketler de kapalı biz ne yapacağız şimdi çıldırmak üzereyim. Kedim gece acıktı yoğurt verdim şimdi uyuyor uyandığında mama beklicek benden. Yurtiçi kargo senden nefret ediyorum kesin evde yoktunuz şubeden almanız gerekiyo diye saçmalıcaksın!

12 CEVAP

Denizberkan01

Bir yandan üzülüyorum Allah kolaylık versin bu süreçte çalışmaya devam ediyorlar ama bazı siparişler keyfi değil ve söz konusu yurtiçi kargo olunca delirmemek elde değil :( çok teşekkür ederim hemen yapıyorum

Bulutcemre

Peynir haşlanmış yumurta verebilirsiniz

suledoruk

Kargolar yoğun olduklarını söylüyorlar bende Kargo bekliyorum hala 1 haftadır kum gelicek delirtiyorlar insanı. Yasak olsa bile çalışmaya devam ediyor Kargo şirketleri. O sırada haşlanmış tavuk, haşlanmış yumurta sarısı verebilirsiniz.

Normal gunluk hayatinizda da haftada 2-3 kez yogurt vermeye calisin ben 2 gunde bir veriyorum cok faydali kedilere haslanmis yumurta sarisi verebilirsiniz.

Denizberkan01

An itibariyle kriz bitti kargonun gelmesi için buraya yazmam gerekiyormuş :D hep birlikte enerjimizi gönderip kargonun gelmesini sağladık teşekkür ederim.....

bademthecatt

Tavuk patates havuçla kendiniz de yaş mama yapabilirsiniz

suledoruk

Şehir içinden gelicek olan ürün bir haftadır gelmiyor sabır sınıyorlar bazen :) ben bir defa bezelye havuç ve tavuk göğsünü haşlayıp karıştırmıştım kokusunu sevmemişti ama ben zorla tattırdım tadını aldıktan sonra çok güzel yemişti :) tavuk göğsü ve yumurta sarısını da haşlayınca kendiliğinden hapur hupur götürüyorlar

Denizberkan01

Tavsiyeler için çok teşekkür ederim bundan sonra yaş mama niyetine veririm bunları ben :)

Totem diye buna derim :DDD

Utkan92

Valla aç kalırsa herşeyi yerler :)

Denizberkan01

Daha önce hiç kuru mama yaş mama dışında besin vermedim bunları kediler yiyor mu? Kendisine akşam haşlanmış tavuk verdim hiç oralı olmadı :( siz başka neyle besliyorsunuz

Denizberkan01

Bu arada bugün 14.00a kadar kargolar dağıtım yapacakmış ve bizim kargo da dağıtıma çıkmış umarım bi saçmalık yapmaz ve getirirler 10 gün oldu :(