Kedim Çok Fazla Tüy Döküyor Normal Mi Sizce

Firuzesu

Ben çok uzun zamandır kedim gingeri besliyorum ve gerçekten hiç bu kadar tüy döktüğünü görmedim ben kızgınlık tan dolayı olduğunu düşünüyorum sizinde bir görüşünüzü almak istedim

6 CEVAP

psabrk

Mevsim geçişlerinde normalinden fazla tüy dökmesi olağan bir durum.

MiaAda

Benim kedimde sizin eklediginiz fotodan cok daha fazla dokulme oluyor.Normal bir surec Ebra hanima katiliyorum.Sevgiler

bademthecatt

Mevsim geçişinden dolayıdır

Ebraerdem

Mamanız tavukluysa ondan kaynaklı olabilir ergenliğe girmiş olabilir vitamin eksikliğinden olabilir bunların üstüne bide mevsim gecişi tüy dökümü var normaldir yani benim kedimde felaket tüy döküyordu mamasını balıklı aldım 1 aydır tüy dökmuyo sık sık da taramaya çalışın internette malt macunlar var vitamin için bende onlardan birini alıcagim hepsini deneyin eğer 1,2 ay sonra geçmezse veterinere danışırsınız

Bcanaydn

Biotin takviyesi kullanabilirsiniz tüylerine iyi geliyor

Sık sık tarayın haftada bir iyice haslanmis yumurtanin sarisini verin tuy dokumune iyi geliyor malt macunu da verin mevsimseldir.