Beaphar Multivitamin

Cansumuezza

Alışveriş yaptığım siteden malt macunu ve multivitamin siparis ediyorum şimdi ama multivitamin olarak gimcat değil Beaphar kalmış nasıl bir marka bu kullanan varmi?

14 CEVAP

minky

Vets Plus sakın!Kolza Yağı var ve zararlı bişeydi konuşuldu burada

Cansumuezza

Sepetim açık bekliyorum arkadaşlar help :D

bademthecatt

Aslında içeriğinde şeker yok kullanılabilir ama gimcat,zoovital,diafarm daha iyi beapharda içeriği fena değil kullanmadım işe yarar mı bilmiyorum bu kadar yardımcı olabilirim :D

bademthecatt

Rica ederim kullananlar vardı yazarlar mutlaka görünce

Cansumuezza

Diafarm multivitaminde var ama onuda yemezse diye korkuyorum biraz mizikci onu kullanan varsada yazabilir

bademthecatt

Kliniklerde en çok gimcatle diafarm var en kötü ihtimal patisine sürersiniz tabi siz bilirsiniz illa yazan olur :)

Cansumuezza

Diafarmda vet tavsiyesi olmadan kullanmayın falan diyor neyse ben bildiğimden sasmayayim baska siteye bakayım gimcat devam teşekkür ederim

bademthecatt

Rica ederim aynen gimcat iyidir :)

Cansumuezza

Birde burda Vets plus markasi var onunla ilgili bilgisi olanda yazarsa sevinirim ama :D

minky

Hayır multivitamin dede var Kolza yağı

Cansumuezza

Teşekkür ederim bilemedim bekliyorum birileri daha bişey yazar belki

bademthecatt

Kolza yağı maltında var vitamininde yok sanırım

Cansumuezza

Teşekkür ederim

bademthecatt

Aaa tamam teşekkürler