Molly Yavru Kedi Maması

Merhabalar. Molly yavru kedi maması kullanan var mı acaba ? İçerik ve sağlık bakımından nasıl bir mama acaba ?

10 CEVAP

İçinde taze veya kurutulmus tavuk eti yok kurutulmus tavuk proteini var yani duzgun et yok butcenizi yazarsaniz guzel mama onerebilirim

minky

Brit ya da BonaCibo

Brit Care alabilirsiniz veya daha uygun istiyorsaniz bonacibo. Purinadan uzak durun kalite 0. Bonacibo da iyi degil ama molly gibi bilinmeyen markalardan daha iyidir

minky

Purina almayın.Brit yada BonaCibo.Golosi veya MyStic de olabilir.Ben 6 aydır falan sokak kedilerine BonaCibo kullanıyorum.Memnunum içeriği gerçe et olmaması dışında mükemmel Mama bitince MyStic deneyeceğiz.

Yani toplu bir mama alacağız 10-15 kg. 250 - 270 TL kadar bu bütçem var.

LadyAndCat

Purina Cat Chow 15 kg öneririm.
En azından içinde tavuk organları var. İçinde hiç et ve organ barındırmayan mamalara göre iyidir.
Ayrıca unutmayın ne kadar ucuz o kadar kötü ve kalitesiz mama.

Bonacibo yu da çok araştırdım ama çoğunlukla olumsuz yorum o yüzden vazgeçtim. Sorun sorun çıkarmış ne yazık ki

Gkocg

Matisse 10 kg 250-270 civarı, mar ka ma ma.com da bir bakım başka sitelere de

minky

BonaCibo kullananların çoğu memnun asıl.Kedimde kristalleşme oldu o buldu bu oldu diyenlere inanmakta saçma.Kullananların çoğu memnun.Ben kullanıyorum ve memnunum.Sorun sorun dekan çıkarmadı.İllada itiraz ederseniz MyStic yada brt

Mattise düşünüyorum ama numune alabileceğim bir yer bulamadım