Kısırlaştırma Fiyatı

anjelik123

Arkadaşlar iki kedim içinde 1000tl fiyat verildi uygun mu?

42 CEVAP

bademthecatt

Fiyatlar çok artmış gerçekten :(

Anonymus552223

Bizim birda erkek 250, disi 350, bedava yasiyoz

Ebraerdem

Ne yazık ki öyle benim dişi köpeğime 2000 mi 2500 tl mi ne istediler onuda kısırlaştırmak sorundayım sağlığı için artık ne zaman kısırlastırım bilmiyorum baya fiyatları arttı bazı dişi köpek sahipleri paradan dolayı kisirlastiramiyor dişi köpekler kanserlere yakalanma olasılığı fazla olduğu için kısırlastırmamakda çok riskli

bademthecatt

Çok iyiymiş bursadayım ben herşey çok pahalı :(

LadyAndCat

Bademthecatt (Buse)
Tatlım İstanbul’da yaptırabilirsin ameliyatını ve geri dönersiniz :)
İBB’nin kısırlaştırma hizmetinden de lütfen arkadaşlarım yararlanın. Ben orda yaptırdım ve birçok kez gittiğimiz, temiz hizmet aldığımız yer.

Şehire gore degisir. Veterinerden veterinere de degisir. Kedi basi mi yoksa toplam mi? Disilerin daha pahali erkeklerden bizim veterinerde yanlis hatirlamiyorsam 750 idi.

bademthecatt

Ayrı ayrı mı ikisi birlikte operasyon fiyatı mı eğer ikisi birlikteyse uygun. Ben geçen sene dişi kedimi 650 tlye kısırlaştırdım

Ebraerdem

Ben erkek kedimi geçen gün 800 tl ye kısırlaştırdım hep gittiğim veteriner olduğu için indirim yaptı normalde 1000 tl ydi

Ebraerdem

Sizin ki bide iki kedi bence fiyatı baya iyi

Anonymus552223

Tekirdaga yakin olanlar gelsin yaptirsin cok memnumum veterinerimden de, orda kalmasi da gerekmiyo, antibiyotik igneye veya dikis aldirmaya da gitmiyoruz

bademthecatt

Ece Yok ben kısırlaştırdım geçen sene kedimi :) sadece fiyatlar pahalı diye söyledim :) istanbulda olsam bende kesin dediğinyere giderdim uygun. Epiglottis büyük şehirdeydiZ ama veteriner hizmetleri hiç iyi değil sokak hayvanlarınıda klinikte tedavi ettirdim Allahtan indirim yapıp yardımcı oluyorlar :)

Ebraerdem

Bu arada fatihteki veterinere gidenler gerçekten çok memnun hem fiyat hemde hizmet olarak bende bi orda yaptırmayı düşünmüştüm ama corona vardı veterinerimiz yakın olduğu için orada yaptırdık bide insan yinede biraz tırsıyo el bebek gül bebek büyüttüğüm çocuğu ameliyat ettiriyorsun ben özel veterinerde bile yaptırırken çok korktum bişey olursa diye neyseki başarılı geçti ve çok kolay iyileşti

LadyAndCat

Kusura bakmayın. Ebrar çok alışkın olduğum bir isim değil sizi ERKEK sandım :) Gerçekten afedersiniz...
Memnunsanız veterinerinizden sorun yok genel olarak çok “pahalı” dendiği için ben de çözüm önerisinde bulundum.
Belediyelerimize ve veterinerlerine güvenmeliyiz , bize hizmet için varlar.

Esma12345678

bizim buradaki veterinerimiz 500 TL ye yapıyor kediler için kuzenimin kedisi için sormuştum veterinerimiz Gebze Fidan Veteriner tavsiye ederim

Ertasfunda

2 kediniz içinde 1000 tl olduğunu zaten belirtmişsiniz, bence gayet uygun bir fiyat verilmiş,veterinerler odasını belirlediği fiyat 850 tl civarindadir,