Mama Değişimi

Simgecetin07

Arkadaşlar kedimin mamasını değiştireceğim iyi ve uygun fiyatlı mama önerir misiniz? Kedim tekir ve 8 aylık

15 CEVAP

bademthecatt

Brit care,matisse ve profine. Ama profineyi her kedi beğenmiyor matisse çoğu kedi seviyor

Simgecetin07

He bir de yaş mama olarak gourmet aldım hep iyi diyorlar nasıl bir mama sizce

Denizberkan01

Matisse kitten 10 kglik tavsiye ederim bugün geldi kedim bayılarak yedi 258₺ aldım

Ebraerdem

Matisseyi çok tavsiye ediyorlar bide mystic var az tahilli ve fiyatida gayet uygun ona bakmanızı tavsiye

Ebraerdem

Ederim

Simgecetin07

Matisseye baktım 1.5 kilosu 82 tl biraz fazla geldi :(

Simgecetin07

Purina gourmet*

Ebraerdem

Ben gormet hiç almadım ama cok satılan bi ürün bende almayı düşünüyorum bu arada mystic kedi mamasına bakın bence 15 kg 200 tl sanırım kg 25 e geliyor

gizemaslan

matissenin 10 kilolukları 250 tl civarı diye biliyorum 1 buçuk kiloluklar her markada pahalı maalesef ekonomik olması için biraz fazla almanız lazım

Ahmetcck

Reflex kitten kullanıyorum ben kızıma oda 8.5 aylık hiç degistirmedik kuru mamaya basladigimizda severek yiyor

LadyAndCat

İYİ/ORTA KALİTEDE UYGUN FİYATLI MAMALAR :
•Pro Plan, Purina One , Matisse, Golosi , Profine , Brit, Whiskas, Friskies , Cat Chow.
Hangisi bütçenize uygun geliyorsa lütfen onu kullanın.
1,5 - 3 ve 5 kg’lık paketler sizin için uygun olur.

Aslannuray

Reflex uygun olabilir bence bizim kedimiz kusuyordu reflex yediğinde artık kusmuyor

Ozaman brit care e bir bakin daha uygun diye hatirliyorum. Golosi olabilir profine olabilir.

Alaracatlover

Cat chow eğer keçi iseniz çok iyi :) bonacibo veya felicia alıp arada et verebilirsiniz :)

Kedimiriltisi

Brit careye geçtik biz. 2 kilosu 80tl. Kaliteli ve uygun bir mama. Tavsiye ederim