Fazla Enerjik

Esraesngl

8 aylik henüz, 3 gündür bize zulüm veriyor asiri asiri asiri enerjik 1 dakika yerinde durmuyor. Cinsi van kedisi. Acaba gecis döneminden dolayı mı böyledir

6 CEVAP

Linsenpai

Valla bizimki de öyle :D 8 aylık oldu kıçına motor takmış gibi ordan oraya koşuyo sürekli, bazen gölgesine bile atlıyo kekflglgşn iyice yorun geceye doğru, öyle daha rahat uyuyolar sizin için de daha iyi olur

Denizberkan01

Sizinle oyun oynamak istiyor gündüzden enerjisini oyunla alın ki gece uykunuzu kaçırmasın ha bu arada enerji geliyorum demez :D

LadyAndCat

E ne güzel işte :)
Koşuyor oynuyor çocuk. Siz de onu yorun akşam ki gece biraz uyusun.
Bu kadar hareketli olması sağlıklı olduğunun mutlu olduğunun göstergesi.

canankefeli

en hareketli oldukları dönemler, gün içinde enerjisini atabileceği oyunlar oynayın, ona muhakkak zaman ayırın, yaşı ilerledikçe daha sakinleşecektir...bu enerjik hali özleyebiliyorsunuz bile ????

Esraesngl

Günün büyük bölümünü onu sevmeye oynamaya ayirsamda bana misin demiyor koştukca koşası geliyor :)

NSukun

Sağlıklı mutlu genç oldugunun göstergesini benim büyük kadim bir buçuk yaşından sonra baya durginlasti tabi oyun saatleri var ama eskisi kadar değil daha kısa