Nd Somonlu Portakallı Mı Yoksa Tavuklu Narlı Mı?

minikpati

Merhaba arkadaşlar benim haziranda 2 yaşına girecek olan bir kedi oğluşum var:) nd kısırlaştırılmış tavuklu narlı mama kullanıyorum normalde ama yeni bir çeşit çıkmış sanırım kararsız kaldım nd kısırlaştırılmış somonlu ve portakallı mama mı yoksa bıldırcınlı ve balkabaklı mı ya tavuklu narlıya devam mı etmeliyim sizce? Şimdiden teşekkür ederim:)

6 CEVAP

Carathras

Her çeşidini kullanabilirsiniz ben Ocean serisi hariç hepsini kullandım mümkünse Balkabaklı seriye devam etmeye çalışıyorum.
Prime ve Balkabaklı seriler tahılsız, diğer iki seri az tahıllıdır.

bademthecatt

Bilginiz olsun buara numune gönderimi yapmıyorlarmış birkaç gün önce yazmıştım

Evet 1 aydır yapmıyorlar, kedinizin ağız tadına kalmış birşey tavukluyu seviyorsa tavukludan devam edin

Kerevit

Evet numune gönderimi yapmıyorlar ama sitesinden alışveriş yapana türlü türlü numune gönderiyorlar. Bunu itinayla dile getirdim müşteri hizmetlerine. Baya laf soktum üşenmedim

LadyAndCat

Bence yeni çeşidi için numune isteyin severek yerse değişiklik olması için portakallı somonlu olanını da alırsınız. Farklı çeşitli mamalar almanız iyi olur çünkü uzun süre aynı şeyi yemekten sıkılıyorlar.

ND'nin tahılsız her çeşit mamasından aldım hepsini de afiyetle yedi benimki. Acana için de aynı şekilde.