Yine Yavru Kediiiii, Yakında Deliriceğimm

Kuzucansu44

Dün bahçemde 4 tane doğum yapmış kedi vardı ama yavruları terk ettiler, neyse ben yavruları verdim. Bugün baktım 1 anne ve 4 yavrusu daha gelmiş. Ya tamam bahçede olmaları çok güzel, kedileri çok severim ama buraya gelen kediler yavrularını terkediyoor. Mama filan koydum ama yani bu anne de gider mi acaba?

14 CEVAP

SBKart2207

Evet kullanmadiginiz dolap çekmece falan varsa koyun sadece çekmece varsa yanları ve üstünü kapatın önündende çok boşluk varsa biraz önünde kapatın rüzgar almayan bir yere koyun zaten bilirsiniz de soyliyim dedim aklınıza gelmediyse falan :))

SBKart2207

Hiç bişey yoksa katın kutular ayarlayıp koyarsınız

Anonymus552223

Bahceye kedi klubeleri koyun siz bence

Anonymus552223

Kapali alanlar yapin, kutudan falan, yer bulamiyorlardir belki yavrulari koymaya. Verdikleriniz ne durumda, sut anneler kabul etmis mi sut yetiyormuymus? Annenin bebekleri coksa kendikilere yeter bir tek

SBKart2207

Karton*

SBKart2207

A aaaaa gerçekten yakında bütün mahalle toplanicak sizin bahçeye :)) Allah yardımcınız olsun

SBKart2207

Umarım gitmez

Zukoo

Ay inşallah gitmez gerçekten bütün mahalle sizin bahçeye doğurdu :)) bence anneyi bol bol besle ve güvenli değilse yeri güvenli bir yere al gitmez

Shaco

kediler bir hevesle çiftleşir sonra bakamacağını anlayınca terk ederler bu çok kötü bir durum gneelde ilk yavrularına bakarlar sonrakilere bakmak istemezler karton kutuyu makasla kesip kapı yapabilirsiniz büyük ve geniş bulursanız daha iyidir

Shaco

benim kedimin yavruları her zaman kapıma gelir çok komik bir o kadarda üzücü bir durum nabalım

Kuzucansu44

Şuan o kulübenin içindeler, dediklerinizi yapmaya çalışacağım. Verdiğim yavrular gayet iyi zaten sütten kesildikleri zaman sahiplendirmelerini ben yapacağım

Linsenpai

Sizin bahçede bişey var bence ya wkekdlflfl

Kuzucansu44

Besliyorum zaten yani güvenli yer derken. Bahçede duruyor yavruları ile

Kuzucansu44

Bir tane var ama kırık :/