Bu Nasıl Hayvanseverlik

Kediduman

Bu fotoğrafı görünce ne desem bilemedim. 6. Kattan düşen çenesi kırılan bir kedi. Evde kedi köpek bakmak hayvanseverlik olmuyor cama file veya sineklik takmak çok mu zor anlayamıyorum.

6 CEVAP

Siyammm

Akıl var mantık var mesela bizim evde sineklik yok kiracıyız. Odaları sırayla havalandırıyoruz insanlar o kadar cahilki kedinin bıyıkları uzadı keselim diyenleri duydum..

LadyAndCat

HAKLISINIZ !!!
EVE KEDİ ALMAK YETMİYOR. O CANLININ MADDİ-MANEVİ İHTİYAÇLARINI HER TÜRLÜ KARŞILAMAK GEREKİYOR.
KISIRLAŞTIRIN DİYORUZ SABAH-AKŞAM İNSANLAR ANLAMAK İSTEMİYOR ISRARLA SONRA DA HAYVANLARI ÇILDIRIP BALKONLARDAN ATLIYOR PARDON ONLARIN TABİRİYLE KAZAYLA DÜŞÜ VERİYOR.

Ebraerdem

Biz müstakilde yaşadığımız halde sineklik var evimizde zaten evcil hayvanini çocuğu gibi gören herkes onun iyiliğini düşünür sineklik taktırmayacak veya önlem almiycak olan kişiler bence kedi almasın daha iyi en azından vicdan azabı çekmezler

Kediduman

Gönderinin altına yorum bıraktım geri dönüş yapmışlar(veteriner hesabı bu arada) kedi sahibine gerekli uyarıları yaptık ve özellikle çiftleşme zamanı özellikle dikkat edilmesi gereken bir durum diye yanıt vermiş. Kedi kısır değil anladığım kadarıyla. Nedenini de açıklıyor bu durum zaten. Ben de giriş katta oturuyorum evin bir odasında sineklik var oraının camını açtığımda bile başında bekliyorum. Ama bu nasıl kedi bakmak anlayamadım

Linsenpai

Ben zemin katta oturmama ve her camda sabit sineklik olmasına rağmen odadan çıkarken camı kapıyorum nolur nolmaz diye... Bu insanlar nasıl çok rahat gerçekten anlamıyorum ya. Keşke her önüne gelen hayvan sahibi olamasa diyorum bazen

Shaco

uyarsak gene aynı hakaret etsek zaman kaybı hiç düşünmez misin sen yokken o kedinin cam yanlarından yada balkona camı yanlarından düşebileceğini sineklik olsa dahi ben yokken açık bırakmam asla neyse geçmiş olsun çok çok