Kedimin Cinsi British Şorthair Odd Eyed Mı

fatmanurss

Beyaz British şorthair sahiplendim geldiğinde bir gözü gri brtishler gibiydi araştırmam sonucu odd eyed diye bir cins ile karşılaştım yine de sormak istedim bilen var mi

5 CEVAP

Cansumuezza

Biritiş şort heyir

suleren

Normalde bir şey demiyorum, çok doğal insanlar kendilerinin cinsini merak edebilir vs. diye. Ama abartmamış mısınız sizce? Ne oluyor, seçilmiş kişi gibi, özel falan mı hissediyorsunuz kendinizi anlamıyorum ki.

Anonymus552223

British short hair,
odd eyed,
with four leg,
Long tail,
a lot of fair
Soft belly and fat stomach
I love it so much
Tam cinsi buymus dna analizi yaptim

Kuzucansu44

İki gözü farklı renk ise British Shorthair odd eye'dir. Ama cinsinin bir önemi yok, umarım sizin için de yoktur

burcuadali

bir gözü diğerinden farklı olsa ne olacak? önemli olan görmesi ve sağlıklı olması değil mi? takıldığınız şey bu mu gerçekten?