Dışardan Eve Gelen Elini Yıkamadan Kedimi Sevdi?

Zynpkck

Biliyorum değişik bir baslık ama babam eve gelince elini hiç yıkamadan direk kedimi sevdi onu yıkamalımıyo kedi sıpreyi sıkıp sildim ama içim hiç rahat değil virüs kedilerin vücudunda kaç saat yaşar bilginiz varmı?

5 CEVAP

Zynpkck

Ben sevmiyorumki dışarı zaten çıkmıyorumda babam dikkatsiz kedi sanki canlı değil

Zynpkck

Uyarsam ne fayda ????????‍♀️

Yıkamanıza gerek yok zaten gereken işlemi yapmışsınız

LadyAndCat

Silmişsin şimdilik yeterli. Korkma:) Bundan sonra lütfen elinizi yıkamadan kedinizi sevmeyin bulaşıcı hastalık olsun olmasın.

LadyAndCat

Hastalık olmadan da kedilerimizi hiç elimizi yıkamadan sevmedik :)
Lütfen Baba’nı uyar. Mikrop kapabilir hastalanabilir de....