Hangi Mama?

GamzeUmucu

Merhaba 9 aylık köpegim var ilk baslarda kuzu kemigiyle besliyordum son 3-4 aydır mamaya geçmeye çalışıyoruz isteyerek yemiyor bende ev yemeklerine mama karışıyorum en son proplan hindili aldım sevdiği şeylere karıştırarak yedi mamamız bitti simdi yeniden sipariş vereceğim ama hangisinden alacağımı bilmiyorum bana uygun fiyatlı hangi mamayı tavsiye edersiniz ? Birde alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir ?

5 CEVAP

minky

Önce kesinlikle almamanız gereken mamaları yazayım :

Proplan, friskies,dog,chow,pedigree,royalcanin gibi mars ve purina ürünleri.Bu mamalar hayvan katili firmalara ait.Alabileceklerşniz ise

Nd,BritCare,Bravery, fitmin, instinct,brit

Daha uygun olarak Golosi MyStic, BonaCibo

Ece907744

ben brit care kullanıyorum şuan memnunum bakabilirsin daha uygun bir mama arayışınız varsa pro choice da bakabilirsiniz

minky

Alırken dikkat etmeniz gerekenler ;
-İçinde gerçek et olması (fiyat düşünce et olmaz bu normaldir)
-Buğday,mısır,mısır glüteni,bonkalit,şeker pancarı küspesi,çeşitli şekerler ve tatlandırıcılar içeren mamaları almamanız.

En kaliteliler : Orijen, Acana, Instinct, ND
Kaliteliler : Fitmin Purity, Bravery, Matisse
Orta kalite : Brit Care, Profine, Golosi, Sanabelle

lemisgod

Bütçeniz nedir acaba?