Köpeğim İçin En İyi Anti Alerji Maması ?

YarenOver

Köpeğim çok tüy döküyor ve çok kaşınıyor. Mevsimsel olduğunu düşünüyordum ama sürekli bu şekilde devam ediyor. Yüzey temizleyiciyi çok çok az kullanıyorum, mama dışı yiyecek vermiyorum. Veterinerimin önerisi üzerine Hill’s kullanıyordum. Ancak tüy dökümünde çok fazla etkili olmadı. Daha kaliteli bir mama olduğunu düşündüğüm için proplan marka mama aldım. Tüy dökümüne çok etkisi oldu. Ancak kaşıntıları devam ediyor. Hangi markayı kullanmalıyım?

2 CEVAP

LadyAndCat

Öncelikle kaşıntısının kesin sebebi bulunmalı. Mantar mı alerji mi başka bir şey mi???
Lütfen veteriner hekiminize danışıp mama alıp kullanın. Burdan sizin için doğru bilgiye ulaşamazsınız.

YarenOver

Bir yıl önce mantar tedavisi görmüştü sürekli kontrolleri devam ediyor umarım tekrarlamaz