Kedimi Evde Nasıl Yanlız Bırakacağım

Kubramartin

2.5 aylik siyam kedim var. Şuanda yaz tatilindeyim okul başlayınca onu nasıl yanlız bırakacağım ? Apartman da oturuyorum komşuları rahatsız etmesinden korkuyorum

6 CEVAP

miss_fby

Kediler gündüz vaktini genelde uyuyarak geçiriyor. Ben yıllardır kedime tek bakıyorum, dediğiniz gibi yalıtımın olmadığı bir dairede kalıyorum, ama şimdiye kadar bir şikayet olmadı çok şükür :) zaten işten döndüğümde daha yeni yeni uyanıyo oluyo. Mamasını suyunu koyup gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz kedinizi.

Kubramartin

Komşularım pürüz insanlar ve evde hiç yalıtım olmadığı için ses olduğu gibi asagida o yüzden böyle bir korkum var

Kubramartin

Aynen öyle çok teşekkür ederim cevaplariniz için

patkam

Kedi komşuyu rahassız etmez benimde kedim var (2 tane) komşularımdan hiç şikayet yok

patkam

yaz tatilinden sonra evinize dönünce kedinizide götürün yemeğini suyunu bırakın kapıyı kapatın evden çıkın en az 7 saat sonra eve varırsınız zaten

patkam

Anladım bu insanlara ne oluyor anlamadım ona bakarsanız bizde bebek seslerinden rahassız oluyor ama ses çıkarmıyoruz