Hangi Mama

Birsürü soköye bakıyorum ama mama konusunda tam bir seçim yapamıyorum bende arada Purina yani kedime verdiğim kuru mama ve reflex in yaş mamasını kullanıyorum şimdilik ama köpek maması için öneri arıyorum.

5 CEVAP

LadyAndCat

Değişik bir öneri:
Onlara kedi maması alıp verebilirsiniz hiçbir zararı olmayacaktır. Hatta onlar için daha besleyici.

Ece907744

benimde beslediğim sayı fazla o yüzden dönemsel olarak bütçem değişebiliyor uygun ve seveceği mama olarak pro choice önerebilirim iyi bir mama sorun yaşamadım kullanırken bütçeniz daha iyi ise brit care kullanabilirsiniz baktığınız sayıda önemli oluyor bazen yetişemiyorsunuz ama iki markada da sorun yaşamadım tavsiye ederim.

minky

*********ya bakın yada MyStic

minky

Kedi ve köpeklerin besinsel ihtyaçları farklı.Uzun vadede sorun olabilir.Mesela köpekler dışarıdan taurin almaya ihtiyaç duymaz ama kedi mamasında taurin var

LadyAndCat

Minky
Bilmeseydim ve emin olmasaydım yazmazdım merak etmeyin :)
Tüm et , organ ve sakatatlarda zaten taurin bulunur. Biz bile vücudumuza yediklerimizle dışardan Taurin alırız.