Dişi Kedi İsimleri

tatlı ve güzel olsun lütfen

13 CEVAP

LadyAndCat

Hiç aklımda yoktu ama alt komşum kızımın adını “Leyla” sanıyormuş :) yemek masasına çıkıp beni bağartıyor. Çok asabi bi kız o da bana bağarıyor :s inatlaşıyoruz benimle. Bana cevap veriyor :/
Ben adını yüksek sesle söyleyip bağarıyorum hep. Meğer “Leyla” sanıyorlarmış benimkini :D

Kedimiriltisi

Leyla ismine bayilirim ben. Bir disi kedim olursa ya Leyla ya da Ceylan koyucam.

Unsall_

kedinizin rengine ve davranışlarına göre isimler verilebilir. kediye baktığınızda ve herhangi bir isim denemesinde ona uyup uymadığına verilen tepkiler yardımcı olur ve isminin gözünüzde kedinizi canlandırması gerekir.

Alice , hypatia , lucy , octavia ,

Sinemtarcin

Sütlaç, gofret, miyavsu, Mila. :)))

Lia- missi- lavinia-çilek

minky

Ryuk,suzi,üzüm,reçel,

dtaylan03

Piraye

suleren

İnci, kadife, safiye, peri, şeker,

Ebraerdem

Luna,poncik,zuzu,mila,matilda, maya,coco,mia

blue_hpood

doris, yunanca deniz tanrıçası anlamına geliyor

ZehraBulutt

Lady normalde ne adı, bu arada profiline yüklesene çocukları :)

fadime35

Zeytin , Ceviz , Fındık