Üsteki Komsu Köpeğin Aşılarını Yaptırmıypr

köpeğin aşıları yaptırışmassa bir sorun çıkarmı hastalanablmi söylüyorum bana dediği şey sokaktaki köpeklerin aşıları yaptırılıyormu sanki *?

2 CEVAP

golgekaya

sokak kopekleri kac yil yasiyor peki bunu da goz onunde bulundurmus mu acaba bebegine asi yaptirmak istemeyen asi karsitlari varken evcil hayvanina yaptirmayanlarin cikmasi da sasirtici degil fakat asi koruyucudur ve kesinlikle yapilmali eger ikna edebileceginiz biriyse deneyin bence

cuneytsahin

Kuduz aşısını yaptırdıysa sıkıntı yok, karma aşılarını yaptırmazsa ilerde kendisi sıkıntı çekecek. Kanunen her hayvan sahibi sahibi olduğu hayvanı kuduza karşı aşılatmak zorunda.