Sokaktaki Canlar İçin En İyi Mama

orta fiyatlı ağız tatlarına uyan bir mama

6 CEVAP

Patiseverrr

Aslında *********nınkiler iyi ama aşırı zam yaptılar artık almıyorum. Vancat aldım en son severek yediler bir dahakine de mystic almayı düşünüyorum

bademthecatt

Goody almayın yemiyorlar. Enjoy öneririm

minky

Goody yiyen hayvan dünyada yok.Tadınını sevmiyrlar.Aç hayvan dahi yyemiyor.Reflexde tahıl çok sanırım.Reflex fiyatına ********* ürünü olan bonacibo,kucho/micho,mito/kennel veya MyStic önerebilirim

Erica

Goody almayın açlıktan bi deri bi kemik olan ne kedi ne köpek ne kuşlar asla yemiyorlar. Neden böyle anormal bi mama hala üretimde ona da şaşırıyorum. Bekledikçe çimlenen içinde ne oldugu konusunda ciddi kuşkular duyduğum rezil marka!

Zukoo

Ben goody almayı düşünüyorum ama ucuz bir mama. Reflex önerenler de var.

minky

Vancat ********* ile aynı fiyat.Zam yapıyorlar ama diğer mamalarda yapıyor bu yüzden normal.Bende mystic deneyeceğim hem kendi kedime hem sokaktaki kere.Kısır somonlu alacağım.Yada 1 kısır 1 yetişkin