Kadın Kedinin Tırnaklarını Keserken Kanatıyor, Şikayet Edip Videoyu Kaldırtalım!!!

nalathecat

Şu hanımefendi kendisinin eğitici bir video çektiğini sanıyor. İzlerken çok rahatsız oldum. Köpek makasıyla kedinin tırnaklarını dibinden kesip tek tek kanatıyor. Kanalında en çok bu video izlenmiş, altına kötü yorumlar yapılmasına rağmen ve kaldırmayı bile düşünmemiş utanmadan. Hayvan eziyet çekiyor. Lütfen şikayet edelim ve videoyu kaldırtalım!!! Link çıkmazsa görseldeki başlığı aratıp bulup şikayet edebilirsiniz...

https://youtu.be/VccSWfgYCGI

42 CEVAP

Fatmaduven

Kediye yazık ya keşke böyle kişiler hayvan sahibi olmasa . :(

suledoruk

Allahım bir de yorumlara yapılan eleştirilere “onun bana yaptıklarına ne demeli” diye karşılık vermiş sinirden kanser olucam

Fatmaduven

8 aylık sanmıştım 8 yaşındaymış kedi kim bilir kaç kere böyle kanatarak kesiyordur :( Kedi 8 yaşına da sahibi hala doğuru tırnak kesmeyi öğrenememiş :( üzücü

bademthecatt

Cimere de şikayet edelim bence

bademthecatt

Hiç cahil tipi yok birde şey yazmış onun bana yaptıklarına ne demeli demiş akıllanmaz bu ruh hastası gerçekten 8 yoldur kim bilir neler yapmıştır hayvancağıza ben cimerden şikayet ettim sizde edin toplu şikayet olursa daha iyi olur.

bademthecatt

Gerçekten çok sinirlerim bozuldu

nalathecat

İyi ki istemeden denk geldiğim bu videoyu burada paylaşmışım. Herkese çok teşekkürler gerçekten

Bcanaydn

Videoyu bile izleyemedim başım ağrıyordu daha çok ağrıdı şuursuzca hareketleri var

Ebraerdem

Yok böyle bişey kesemiyorsun veterinere görür yazık o cana hep böyle kanatarak kesiyorsa kedinin halini düşünemiyorum bu kadar zor mu pembe kısma getirmemek anlamıyorum

ZehraBulutt

Gerizekalıya bak ya, hemen şikayet ediyorum.

nalathecat

Lütfen şikayet edelim. Böyle bir video üzerinden izlenmesi artmasın. İnsan utanır videoyu koymaz ya bu nasıl bir hırstır. Eğitici video mu işkence videosu mu belli değil

suledoruk

Ve hala yanlışının farkında değil olsa videoyu zaten kaldırırdı ama video üzerinden para kazanma derdinde. Videoyu şikayet edip biz kaldırtsak bile hatasını bilmeyen birinin elinde olmaya devam edecek o masum can :(

bademthecatt

YouTube’den bildirdim cimere şikayet ediyorum psikolojisi bozuk ruh hastası ay sinirlerim çok bozuldu tamamını izleyemedim bile kanattıkça gülüyor birde manyak ya gerizekalı beyin yoksunu ne desem az cimere şikayet edin sizlerde

Kontesiim

Ayy buradaki fotoğraf bile içimi ezdi terbiyesiz kadın o tırnak makasını bi yerlerine montelemek lazım onun hemen şikayet ettim inşallah yavrucağa birşey olmamistir

mercanslmz

Allah belasini versin hepsinin günde kaç kere şikayet edicez biz böyle şrfzleri birilerinin de onun tırnaklarını keserken kanatmasi lazım anca anlar belki şikayet ettim 20 kişiye de ettirdim