Tuvalet Sonrası Temizlik Eğitimi

qazi28

Arkadaşlar kedim 1 yaşına geldi ancak hala bu temizliği yapmıyor . Açıkca belli ki bizim vermemiz gereken bu eğitimi atlamışız. Şimdi poposunu ıslak mendille vs silsem temizlemeyi ogrenir mi yoksa geç mi kaldım ? Bir de ıslak mendille silmek bir sikinti oluştur mu ?

5 CEVAP

poughkeepsie

Islak mendil yerine ıslatılmış pamuk veya peçete ile silmeniz çok daha iyi olacaktır çünkü yalıyorlar. Eğitim konusunda çoktan öğrenmiş olması gerekirdi bence ama elbet bi yolu vardır

poughkeepsie

Islak mendil yerine ıslatılmış pamuk veya peçete ile silmeniz çok daha iyi olacaktır çünkü yalıyorlar. Eğitim konusunda çoktan öğrenmiş olması gerekirdi bence ama elbet bi yolu vardır

qazi28

Teşekkür ederim :)Evet ne yazik ki geç kaldım bu konuda

Anonymus552223

Annesi ogretir normalde oksuz birbkedi miydi

qazi28

Evet yaklaşık 10 günlükken sahiplenildi. Annesi yoktu kendisi de zaten ölmek uzereydi