Ic Parazit Gecikirse İshal Yaparmi?

Kediperi

Merhaba, ben bu surecte kedimin parazit asilarini yaptiramadim yaklasik 1,5 2 ay uzadi. Sahsi aracimiz olmadigi icin minibuse kabul etmediler bizi. Bu sabah kedim ishal oldu acaba ic parazitten kaynakli olabilir mi ? Birde dun gece kardesim yarim konserve dardanel yedirmis

3 CEVAP

minky

Dardanelden olabilir.Veterinere sorun bence.

Suraemir

Hayır bence olmaz bizimki neredeyse 2-3 ay oldu anca yaptım broadline damlayı çiğ bişey veriyorsanız bence olmaz

Kurter

Olmaz hic birşey bende geç yaptırdım nasıl olsa dışarda gelip gezmiyo4 sürekli evde mikrop bulastirmiuor sorun olmaz ama annesi varsa hala yavru olup emiyorlarsa anneye de iç dış yaptirin diğerlerine de ama tek seler gecikse de sorun olmaz amaç karne de gün lerine bundan sonra uyum sağlamaktır