Köpeğimin Cinsi Nedir Tam Olarak

Minikel

Kopegimin cinsi tam olarak ndr

8 CEVAP

tubanur

Chow chow ama safkan olduğunu sanmıyorum. Çok güzelmiş yavrunuz :)

Minikel

Eet cokta akıllı chow chowla ne kırması gibi duruuor

3 fotoğrafta golden cinsinede anımsatıyor bence golden chow chow melezi

Zaten dili mor renk chow olduğu kesin annesi veya babası chow

Golden Retriever ve Chow Chow kırması bana göre. Fakat burada kimse tam olarak ne olduğunu, şcrsi olmadan safkan kırma olduğunu söyleyemez. Ya gidip DNA testi yaptıracaksınız ya da Köpek Irkları Federasyonuyla irtibata geçeceksiniz. Burada kimse size "tam olarak" size cinsini söyleyemez. Söylese de %100 doğruluk payı asla yoktur.

miniyavru

Bence Chow Chow Golden Retriever kırması

Minikel

Acaba tipi chow chow gibi olurmuki tüyü yelesi filan

Samoyed gibi