Erkek Kedi Kısırlaştırması İçin 500 Tl Yüksek Bir Fiyat Mı ?

qazi28

Kedimi kısırlaştırmak için bu gün veterinerimizden fiyat istedim. Kendisi 550 tl dedi ama 500 tl ye olur dedi. Bana çok yüksek geldi bu fiyat ancak başka örnekler bilmediğim için emin olamadım. Sizce bu fiyat normal mi ? Yer istanbul.

23 CEVAP

GlsmKrpk

İstanbuldaysanız normal fiyat.
Kediniz erkekse belki bi tık aşağı çekebilirler.

bademthecatt

Evet bütçe zorluyor fiyatlar malesef yapacak bir şey yok :(

suleren

Aslında pahalı ama İstanbul'daki birçok insan bu fiyata yaptırdığı için normal. Ben de 450'ye kısırlaştırdım, bizimkinde dikiş vs yoktu açık yaraydı. Buna yormuştum ben daha çok ama her şeyin fiyatı fazla fazla zaten.

blue_hpood

rize’de 500 dediğini göze alırsam az bile demiş:)

Ebraerdem

Bende istanbuldayım erkek kedimi 800 tl ye yaptı veterinerimiz ve indirim yapmış hali fiyatlar baya arttı ama kedim hic ameliyatli gibi degildi o yönünden çok memnun kaldım

Shaco

ben 550 ye yaptırdım 500 den aşağı kimse yapmaz çok iyi bile

Shaco

evet pahalı ama yaptığı uyuşturucu iğneler vs zaten 200 civarı tutuyor ondan 300 felanda kar koyar gayet normal bu fiyat

Cisiiil

Ben Ankarada 480 tlye yaptirdim. Normal bir fiyat