Erkek Kedi Kısırlaştırması İçin 500 Tl Yüksek Bir Fiyat Mı ?

qazi28

Kedimi kısırlaştırmak için bu gün veterinerimizden fiyat istedim. Kendisi 550 tl dedi ama 500 tl ye olur dedi. Bana çok yüksek geldi bu fiyat ancak başka örnekler bilmediğim için emin olamadım. Sizce bu fiyat normal mi ? Yer istanbul.

23 CEVAP

qazi28

Normal bir bütçeyi sarsacak bir miktar bence. Git gide insanların evcil dost sahiplenmesini,bakmasını vs zorlastiriyorlar. Hoş artık hayatımız da ucuz olan bir şey kalmadı zaten

Anonymus552223

Istanbul icin nornal tekirdagda 250.ciftlestirmekten vazgectiniz galiba

bademthecatt

uygun bence geçen sene Bursada erkek 550-600 dişi 650-700 dü 1000 e kadar çıkıyor fiyatlar

qazi28

@epiglottis Evet :) Şartlar tam dediğim gibi oluşmuyor baktım ve vazgeçtim .

Anonymus552223

Iyi olmuş, zaten kurtarilmiş bir kediymiş, yani siz bulmasaniz da soyu devam etmeyecekti, (siz buna onem veriyordunuz diye soyluyorum) olecekti cok buyuk ihtimal:( yani eger aklinizda son bir suphe kaldiysa diye, bu noktaya da deginmek istedim, gecmis olsun simdiden umarim sorunsuz atlatirsiniz süreci

qazi28

Ya soyu devam etsin diye bir düşüncem yoktu aslında daha farklı şeyler düşünerek öyle bir karar almıştım ancak fayda sağlamayacağını düşünerek bu düşüncemden vazgeçtim. Yanı o zaman da demiştim karışık şeyler:) En kısa sürede kisirlastiracagim inşallah. Onun için en iyisinin bu olduğunu biliyorum

ZehraBulutt

Hayır normal, yüksek değil.

bademthecatt

Buarada lütfen güvenilir yerlere yaptırın fiyattan kısarken dostunuzu tehlikeye atmayın ve hayatı boyunca bir kez yapılıyor bunuda göz önünde bulundurun

qazi28

Evet öyle gözüküyor ki burada yaptıracağım zaten . Sonuçta bildiğim ve kendi veterinimiz . Bende düşük fiyattan hep kaçarım zaten mama olsun vs her şeyde ancak bu fiyatlar cidden insanların bütçelerini zorlayabilir . Bazılarına yavaş yavaş hak vermeye başladım bu konuda .

psabrk

Alıntı
Normal bir bütçeyi sarsacak bir miktar bence.

O kadar haklısınız ki .. Cidden fiyatlar aşırı derecede artış gösteriyor 500Tl-700Tl fiyatlar aşırı yüksek normal bir bütçe için.
Keşke devletinde kendi hastahaneleri olsa evcil hayvanlar için uygun fiyata.Hep özellere mecbur kalıyoruz.

Ama verilen fiyat taban fiyat olarak verilmiş size o şehir için uygun.
Geçmiş olsun.

minky

İstambuldasınız ümraniye petopia veteriner klinik çok iyidir.

Uygun bence bizim burada 650.

ZehraBulutt

İbb hayvan hastanesi çok uyguna yapıyor ama güvenilir mi bilmiyorum, hiç gitmedim.

Kevserhaksever

350 ye yaptırdım ben. İstanbulda

qazi28

Nerede yaptırdınız acaba ?