Kullandırmıyor

Simgecetin07

Arkadaşlar kedime crystalin animal health aldım kulağı gözü için ama kullandırmıyor elimi ısırıyor uyurken kulaklarına damlatsam diyorum ama zararı olur mu? Hiçbir şekilde kulaklarını temizletmiyor:(

4 CEVAP

Bi pamuğa damlatıp uyurken hızlıca silseniz daha iyi olur sanki..

Izledigim bi videoda kadın, köpeğinin tırnaklarını keserken kendi kafasına streç film sarıp o filmin üzerine fıstık ezmesi sürüyordu. Köpek fıstık ezmesini yalarken kadın da hızla köpeğin tırnaklarını kesiyordu. Acaba bir yerlere kolayca yiyemeyecegi şekilde birşeyler sürseniz de o onu yemeye çalışırken hızla uygulasanız mı? Belki işe yarar...

LadyAndCat

Kıyamam o videodaki kadına ne hâle gelmiş :)

Simgecetin07

İşte denedim ama hemen uyanıyor dokundurmuyor