Güvenilir?

minky

https://urun.***.com/kuru-mama/mystic-tavuklu-yavru-kedi-mamasi-15-kg-P424227374?gclid=Cj0KCQjw-r71BRDuARIsAB7i_QPgW1CnuIkQW052X2l3rlKyBWLY9lhL7yIRRUVJTSQsa2HIpbhGeyoaAj7nEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Sizce Güvenilir mi?Mamam bitince alacağım ama patlak gelirse diye korkuyorum.Eğer patlak falan gelirse petlebiden alacağım.(hepsiburdavs gibi yerlerle aynı petlebi)

6 CEVAP

minky

Ne11

Bulutcemre

Ben ***********dan kum almıştım bir sorun çıkmadı ama mamaları buradan alıyorum

minky

Kum patlamamama ihtimali yüksek ama mama genelde patlıyor sanırım buradan alacağız

Anonymus552223

N 11 de sudepet siye bir satici var cok memnunum her zaman ordan aliyorum

minky

Evet onuda gördüm ama bu satıcıdan biraz pahalı.Gerçi riske almaktan iyidir.Bi bakayımsağolum:]

minky

Kilısu on beş oluyo kittenın.Maalesef bonacibodan ucuz değil.Kitten değilse 15 kilo yetişkin alıcam petlebiden sanırım.Teşekkürşer tekrar