Köpeğimin Ön Ayağına Bir Şeyler Oldu

Merhaba,

Köpeğimi bugün yürüyüşe çıkarmıştım her zaman gittiğimiz parkta çalıların altını koklarken birden bağırmaya başladı ve sağ ayağını basamadı. Eve gelip kontrol ettiğimde herhangi bir şey yoktu ancak sürekli ayağının altını yalıyor ve ayağı titriyor.Üstüne basıp yürüyor ama çok fazla gidemeden ayağını kaldırıyor ve titriyor ayağı. Olaydan hemen sonra çalının altını kontrol ettim yılan, arı gibi bir şey mi ısırdı acaba diye ama çalının altı temizdi.
4-5 defa kontrol ettim yabancı bir cisim diken vs. göremedim.
Bilgisi olan arkadaşlar veya daha önce böyle bir şey başına gelenler yardımcı olur musunuz lütfen ?
( köpeğim terrier küçük ırk 13 yaşında)

2 CEVAP

golgekaya

diken gibi bir sey basmis ve icinde kalmis olabilir bence veterineregosterin

Kediduman

Arı sokmuş veya ısırmış olabilir bazı arılar soktuklarında olur görmemiş olabilirsiniz. Sürekli yalama da kaşıntı veya acıdığı için olabilir bazi kedi kedi ve köpeklerin alerjisi olabiliyor en sağlıklısı veterinere gitmek olur. Geçmiş olsun