Galiba Bugün 2. Kez İç-Dış Parazit Aşısı Yapıldı Sorun Olur Mu

Silamrkz

Merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce 2 aylık bir kedi sahiplendim kedimi bulan kişiler iç-dış aşısını yaptırdıklarını söylediler lakin karnesi yoktu biz de bugün veterinere genel kontrole gittik vet iç-dış aşı yaptı sizce diğer sahipleri aşılarını yaptırmış olsaydı karnesi olmaz mıydı bizde emin olmak için bugün tekrar yaptırdık sizce sorun olur mu kedi için

4 CEVAP

miss_fby

Merhabalar, geçmiş olsun öncelikle. Dediğiniz gibi bi veterinerde aşıları yaptırılsaydı karne de çıkarılırdı bence, aşıların etiketlerini yapıştırıyorlar çünkü. Belki kendileri evde parazit damlası falan uygulamıştır. Siz yavrunuzu gözetim altında tutmaya devam edin, aşı halihazırda vücutlarıyla savaşıyor malum. Hiç bir şeyi kalmaz kısa sürede inşallah :)

Badems

Belki sahiplendirecekleri için çıkartma gereği duymamışlardır bir daha o veterinere götürmeyeceklerinden dolayı. Yaptırdık dedilerse yaptırmışlardır bence, kendileri için de zarar sonuçta.

Silamrkz

Cevap için teşekkürler bizde tam emin olamadık lakin zaten vet e gitme amacımız aşı yaptırmak değildi ama vet emin olmak için yaptı ve eve geldiğimizde tam ishal gibi değildi lakin dışkısı biraz ishale yakındı ama şuan halsiz değil gayet güzel oynuyor ne yapmalıyım

Silamrkz

Çok teşekkürler inşallah