Kediye Karşı Allerjisi Olanlar, Lütfen Yardım

Yaklaşık 1 ay önce yavrumuzu sahiplendik, kızım allerjik bir çocuk ancak daha önce yaptırdığımız testlerde kediye allerjisi çıkmamıştı, ev tozu akarları ve küf allerjisi var yoğun olarak, akarlar için de aşı tedavisi görüyor. Ancak kedimiz eve geldiginden beri öksürük ve nefes darlığı yaşıyor, dün dr a götürdük ama solunum yolu enfeksiyonu dendi ve antibiyotik aldık eve geldik, ancak henüz nefesinde bir rahatlama olmadı, acaba yanlış teşhis mi kondu, gerçekten allerjik bir reaksiyonmu gösteriyor, kafamda bir sürü soru işareti var, uzman dr umuz şu süreçte hasta bakmadığı için gidemiyoruz, böyle bir durum yasayan oldu mu, fikir verebilir mısınız, Bu arada kedimizden asla vazgeçmeyi düşünmüyoruz, en kötü kedi için de aşı olacak çocuğum ama şu coronanin bitmesini beklemek zorundayız

1 CEVAP

Suraemir

İlaç kullanacak ve zamanla bağışıklık kazanacaktır çoğu kişi öyle demişti ilaçları azaltarak bırakmışlar ve alerjileri hafiflemişti