Vitamin Ve Malt Ne Sıklıkla Verilmeli?

Enesakinx

Merhaba dostlar,

Gimcat multivitamin ve malt aldım. 6 cm verilmesi yazıyor kutusunda. Peki bunları kaç gün aralıklarla vermem gerekiyor? Nasıl periyotlamalıyım?

8 CEVAP

bademthecatt

Maltı haftada 3 gün verebilirsiniz

Enesakinx

Teşekkürler @bademthecatt peki vitamini ne sıklıkla veriyim? Aynı günler mi vermeliyim

Enesakinx

Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar internette bilgi bulamadım

bademthecatt

Vitamin hakkında bilgim yok kullanmadım ama oda haftada 3 kez yeterli olur herhalde veya hergün nohut tanesi kadar

Sudeckmkc

Vitamine bağlı üstünde yazmıyorsa veterinere sorun. Ben tüy dökmeleri çoğaldığı için mevsim geçişlerinde her gün malt veriyorum 3 4 cm

anjelik123

Vitamini iki günde bir olarak veriyorum 3cm kadar. Maltıda yeni aldım onuda aynı şekilde veriyorum. 6cm bir kaç kez verdim ve kusmasına sebep olmuştu o yüzden 3 cm veriyorum

Ceydayyavuzz

Ben malti hergun veriyorum ama nohut tanesi kadar,belki bi tık büyük. 2 cm falandir en fazla. Siz bigun malt bigün vitamin verebilirsiniz bence

Ertasfunda

Bende gimcatin multivitaminini kullanıyorum ve her gun veriyorum,yaklasık olarak 3 cm civarinda,cunku bağişikliği cok dusuk,veteriner hekimimizde toparlanması ıcin verebılırsınız demıstı,malti da 2 günde 1 düzenlı olarak veriyorum,