Kedilerim Uyumuyor

Aspapilik

4 tane 4.5 aylık yavru kedim ve anneleri bütün gece koşturuyorlar gündüz yorulsalar da mama da yeseler gece olunca koşturuyorlar şikayet almaya başladık. Acaba içinde papatya, melisa,limon otu,haşhaş,passiflora,şerbetçi otu,alıç,valerian ve sarı kantaron olan relax bitki çayından birer çay kaşığı içirsem sorun olur mu?

6 CEVAP

Cansumuezza

Ne gibi bir şikayet? 4.5 aylık kedilerin pati sesinden ne olacak. Evet olur bebek onlar daha oynayacak koşacak tabiki olmasa bile ne zamana kadar iciriceksiniz hergun hergün

Cansumuezza

O halde veterinere sorun çünkü saydığınız tüm bu bitkiler çayın içinde varsa birinden birinde sıkıntı çıkabilir çeşidi baya çok çünkü

Aspapilik

3ünü sahiplendirdim ama koronanın geçmesini bekliyoruz vermek için bahsettiğiniz macun işe yararsa yazabilirseniz çok sevinirim

Aspapilik

Hanımefendi evde 8 tane kedim var 3 yıldır kedi bakıyorum hepsine de kendi çocuğum gibi bakarım ama çıkarttıkları ses cidden ev yıkar gibi ve kendilerini de yerden yere çarpıyorlar maalesef kiracıyım insanlara da bir yete kadar anlatabiliyoruz çok fazla geceleri oynadıklarında sorun olacak şekilde biraz sakinleşmeleri için sordum yoksa minicik yavru olduklarının farkındayım tabii ki

Anonymus552223

Sahiplendirin birazini bence. Yavrular kosar koşmali engelleyemezsiniz

nidaxu

ayırmak belki dicem ama 8 kedi diyosunuz illaki ses gürültü olur bizde aynı sorunu yaşadık gerçekten özellikle gece olunca ses daha çok çıkıyo sahiplendirin birkaçını dicem ama o da zormuş tekirler diye kimse bakmaz yüzlerine. ben anti stress macun aldım fakat hala gelmedi belki onu deneyebilirsiniz