Kum Değişikliği

mpoyraz71

Tek bir yavru kedinin kumunu ne kadar zamanda değiştirmek doğru olur? Ancak bağırsaklarının iyi çalıştığını da söylemeliyim :)

2 CEVAP

miss_fby

Aslında tamamen sizin gözlemlerinize bağlı bir durum. Nasıl bir kum kullanıyorsunuz? Ben beyaz ince taneli kedi kumu kullanıyorum, her gün kürekle tuvaletini temizliyorum, ara ara yeni kum ekliyorum, 10-12 günde bir de tüm kumu boşaltıp tuvalet kabını falan yıkıyorum..

Badems

Ortalama 1.5 haftada bir degistirmelisiniz. Zaten bolca koydugunuzda bagirsaklari da iyi calisiyorsa maksimum 2 haftada o kum azalmis olur.