Kedim Nerde

Elektrikler gitti kedim koyu gri hiç ses çıkarmıyor bulamıyorum. Üzerine basmaktan korkuyorum. Henüz yavru. (Evimiz iki katlı)

34 CEVAP

ferolet

https://i.hizliresim.com/zptg1y.jpg Kediniz işaretlediğim yerde olabilir mi kskdlsl

ZehraBulutt

Uzaylı gözleri parlamıyor mu mor mor, ordan bulun hahhaha bu nasıl soru gerçekten.

Fugubalon

Attığınız resim ne ifade ediyor çok karanlık olduğunu mu?

psabrk

Sağınızda nasıl soru bu ahajshsk
Telefonunuzun fenerini açarak bulun.

bbeyzvv

soru komik yorumlar daha komik

Neslisah35

Fotoğraf çekecek kadar şarjınız varsa flaşla çekip baksanıza şaka gibi soru ssdffghj

ZehraBulutt

Hahahaha ferolet vallahi bulmuşsun kediyi, işte uzaylı mor gözler bunlar :)

ZehraBulutt

Sol üst köşede de yemek çatalına benzeyen bir cisim var. Bence sizin kedinin uzaylı arkadaşları tarafından istila edilmiş eviniz :)

LadyAndCat

Sibel hanım;
Kedinizi adıyla yanınıza çağırın gerçi elektrikler gittiyse bakacaksınız gecenin bu saatinde kedinizi bence yatağa girip uyuyun:)
Birkaç saat sonra hava aydınlanacak kedinizi gündüz gözüyle görürsünüz veya üstünüzde bir ağarlık hissederseniz ki bilin odur :D

psabrk

Ben size yaş mamayı sallayın demedim ?
Kurduğum o cümleden yaş mamayı sallayını anladıysanız yuh size.
Yaş mamasını açın kokusuna gelir dedim hiç gelmiyorsa kuru mamayı ödül mamasını sallayın dedim.

LadyAndCat

Aferin Ferolet :D
Uzaylı gözleri bulmuş hahahaha

psabrk

Onu bende düşündümde kedinin yüzü o kadar geniş değildir herhalde ahajahs

Gulsahka

Bu nasıl soru biz mi arayalım yani djdjdj

psabrk

Kuru Mamasını sallayın gelir yanınıza veya yaş mamasını,ödül mamasını sallayın ses çıkarın.

psabrk

Onu bende düşündümde kedinin yüzü o kadar geniş değildir herhalde ahajahs