Kesim Nasıl İyleşir

Nisa1000

Merhaba arkadaşlar
Ben 5-6 hafta ' dır köydeyim kedimin ikisi kabız olmuş nasıl geçire bilirim ilaç vermek istemiyorum kedilerin kaç aylık tam bir bilgi veremeciğim aşağıda ki kediler

5 CEVAP

miss_fby

Bol su tüketmelerine dikkat edin, varsa konserve mama verin, bir kaşık kadar zeytinyağı içirebilirsiniz bi de karınlarına hafif masaj yapabilirsiniz. Umarım iyileşirler

Nisa1000

Tşkkrlr
Zaten bol su tükediyorlar
Peki sğln

rubim

tavuk suyu da çok faydalı kabıza eyer düzelmezse verebilirsiniz

Nisa1000

Tavuk suyunu ne zamana kullabilim süresü var mıdır ???

KediKasik

Tavuk suyunun süresi yoktur istediğiniz yaşta verebilirsiniz kediler için yararlıdır.