Yeni Sahiplendigim 10 Mart Doğumlu Kedi

Burcu15

Henüz dün sahiplendigim 10 mart doğumlu erkek kedim diger dişi kedime gore çok küçük yaninda bebegi gibi duruyor nerdeyse acaba bakımdan mi kaynaklaniyor.disi kedimde 2 aylik

2 CEVAP

gizemaslan

anne sütünü az içmiş olabilir kardeşleri çoksa ona yetmemiş olabilir siz kaliteli bir mamayla destek verirseniz toparlar

Burcu15

Disi olan kedimde küçüktü ilk geldiğinde simdi maşallah 2 kati oldu????insallh buda olur oyun oynarlerken hep altta kaliyor uzuluyorum ona diger kedim baya haraketli